תחומי עיסוק
למשרדנו מספר מחלקות כגון: דיני עבודה, מקרקעין, מחלקת הוצאה לפועל (גביה), דיני בנקאות, לשון הרע, שוק ההון ומטבע החוץ, מייעוץ בתחום העסקי, תעשייתי והמסחרי, ייעוץ לאומנים, חוזים, מכרזים, שטרות, מקרקעין וטכנולוגיה; כן משרדנו מופיע ומייצג לקוחות בכל הערכאות והאירגונים השיפוטיים, המוסדיים והממלכתיים

ליטיגציה אזרחית

משרד עורכי דין דני ויצ'לבסקי ושות', מייצג לקוחות בהליכים שונים פשוטים ומורכבים בערכאות השונות בישראל. המשרד מתמקצע בתחום הליטיגציה ומעודכן כל העת בחקיקה הרלבנטית ובפסיקה הרלבנטית.
המשרד מנהל הליכי תביעה או הגנה, הוצאת צווים שונים, הליכי ביניים, ערעורים, עיקולים, הליכי פירוק, הליכי בוררות, גישור, וכיוצ"ב.
עורכי הדין במשרד מנוסים ומייצגים בערכאות האזרחיות השונות בבתי המשפט השונים בישראל, החל מלשכות ההוצאה לפועל, עבור בבית המשפט השלום ובתי המשפט המחוזיים ועד לבית המשפט העליון.
לעורכי הדין במשרד ניסיון רב בתחום.
 

קצת על ליטיגציה אזרחית:

מהי ליטיגציה? ליטיגציה היא מקצוע הטיעון בבית המשפט ולמעשה תפקידו הקלאסי של עורך הדין הוא ליטיגטור שהוא למעשה הטוען בערכאה הלרבנטית.
הליטיגציה קיימת הן בתחום האזרחי והן בתחום הפלילי והיא רלבנטית לכל תיק משפטי אשר מגיע לדיון משפטי, בין אם מדובר בהליך בבית המשפט, או הליך בוררות, או הליך בבית הדין או כל ערכאה שיפוטית אחרת.
העיסוק בתחום הליטיגציה דורש ידיעה רחבה של סדרי הדין הרלבנטיים להליך השיפוטי והכרת הפסיקה הרלבנטית והחקיקה.
יצויין, כי בשל העומס הרב על בתי המשפט בישראל נעשים ניסיונות לקצור ההליך השיפוטי ובהתאם שונו סדרי הדין בהליכים האזרחיים במטרה להמעיט הטעונים הנטענים בעל פה והעברת הטיעונים לכתב וכן צומצמו הליכי החקירות ודרך הצהרת העדים. כשהמגמה היא בתחום האזרחי לטעון ולהצהיר כמה שניתן בכתב וכמה שפחות בעל פה.
יש שיאמרו כי הליך הליטיגציה זה סוג של אמנות שבה הליטיגטור צריך להביא את טיעוניו וחקירותיו בצורה הטובה ביותר לאוזני השופט, הדיין, הרשם או הבורר המחליט בענייניו.
הליטיגטור הטוב חייב להכיר את התיק על בוריו, להבין ולחקור אותו ולדעת להבחין בין החלקים החזקים בתיק לחלקים החלשים יותר או הבעייתים. הגדולה של ליטיגטור היא להעביר למחליט בענייני התיק (לרוב השופט), את החוזקות של התיק ולהמעיט אם בכלל בחולשות התיק. הליטיגטור חייב להיות אסטרטג וטקטיקן כאחד. הליטיגטור חייב להיות קשוב ולהבין בבני אדם כדי לנתח את המצב בכל רגע נתון.
הליטיגטור בראיית המשרד חייב לעמוד בכל התכונות המפורטות לעיל ואז ימצא עצמו בנקודת ראיה טובה לפעול בתיק בדרך הטובה ביותר האפשרית.

« Back